tornister-a1-zbiórka

Tornister Pełen Uśmiechów


Wszystko dobrem zwyciężaj. Caritas Archidiecezji Katowickiej

Pomóż nam wyposażyć 1500 tornistrów w wyprawkę szkolną.

Dzięki współpracy z firmą Semi – Line zakupiliśmy 1500 tornistrów po bardzo preferencyjnych cenach. Mamy też przygotowane około 1000 wyprawek szkolnych. Brakuje jedynie 500. W tym momencie pragniemy zaprosić Was do wsparcia naszej akcji. Jak to zrobić? To proste. Możecie już teraz, za pośrednictwem tej internetowej zbiórki wyposażyć dziecko w wyprawkę szkolną. Szacunkowa średnia wartość takiego zestawu to około 120 zł. Dlatego poszukujemy darczyńców. Zbieramy 60.000 zł na 500 szkolnych wyprawek. Jeśli leży Ci na sercu los dzieci z gorzej sytuowanych rodzin – włącz się do działania i wesprzyj ich razem z nami! Już teraz możesz zrobić to wpłacając dowolną kwotę na tę zbiórkę.

Moje dzieci, nie miłujmy słowem ani językiem, ale czynem i prawdą.

I Jana 3, 18
tornister-a1-zbiórka

Nowy tornister to szanse na równy start w szkole!

W ramach akcji Tornister Pełen Uśmiechów Caritas, współpracujemy z renomowaną firmą Semi Line, która aktywnie angażuje się w działania charytatywne i społeczne. Dzięki ich wsparciu i hojności, możemy liczyć na specjalne warunki zakupu tornistrów, co pozwala nam pomóc większej liczbie uczniów.

W ramach naszej akcji Tornister Pełen Uśmiechów chcemy zakupiliśmy aż 1500 tornistrów dla dzieci potrzebujących z Górnego Śląska. Naszym celem jest zapewnienie młodym uczniom solidnego i funkcjonalnego tornistra, który będzie towarzyszył im w ich codziennych szkolnych przygodach. Dzięki temu, chcemy dać tym dzieciom godne warunki do nauki, niezależnie od ich sytuacji materialnej. Każdy tornister, który uda nam się wyposażyć, stanie się symbolem naszej troski, miłości i wsparcia dla wszystkich dzieci, które zasługują na jak najlepszy start w nowym roku szkolnym.

Możecie również stworzyć wyprawkę samodzielnie. Jeśli wybierzecie ten sposób, dostarczcie ją do naszej siedziby przy ul. Wita Stwosza 20 w Katowicach. Co się w niej znajdzie to przede wszystkim Wasza inwencja, ale poniżej zostawiamy wskazówki. Co może być zawartością pełnej wyprawki szkolnej?

 • piórnik
 • pióro wraz z nabojami,
 • długopis,
 • 2 ołówki,
 • kredki,
 • farbki,
 • linijka, ekierka, kątomierz,
 • cyrkiel,
 • gumka,
 • mazaki,
 • 6 zeszytów formatu A5,
 • 1 zeszyt formatu A4,
 • blok rysunkowy,
 • blok techniczny.

Młodzi to przyszłość

Akcja Tornister Pełen Uśmiechów nie tylko zapewnia niezbędne wyposażenie szkolne, ale przede wszystkim niesie radość i nadzieję uczniom, dając im szansę na godne rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Każda darowizna przyczynia się do stworzenia lepszej przyszłości dla dzieci, pomagając im w zdobywaniu wiedzy i spełnianiu marzeń, a jednocześnie pokazuje siłę naszej wspólnoty. Poprzez naszą hojność i solidarność, możemy wpływać na przyszłość najmłodszych, otwierając drzwi do edukacji i tworząc szanse na lepsze jutro. Zawalcz o nie wspólnie z nami! Młodzi to przyszłość naszego kraju!

A kto poda jednemu z tych maluczkich tylko kubek zimnej wody w imieniu ucznia, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody

Mateusza 10, 42
Flaga Polski
Mamy już:
864 zł
Potrzebujemy:
5 000 zł
864 zł

Udostępnij:

tornister-A0-zbiórka

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć te akcję


Przelew internetowy

Aby wesprzeć Nasze inicjatywy/zbiórki/akcje, możesz zrobić przelew internetowy. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola poniższego formularza i klikniesz przycisk „Wpłać”. Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych.
Dziękujemy za zaufanie!

Wybierz kwotę:
Szczegóły Darczyńcy:
Zgody:
Wybierz bramkę:
Operator płatności:
imoje PayPal Logo

Pozostałe możliwości wsparcia naszych działań


Płatność cykliczna

Operator płatności cyklicznej:

Tradycyjny przelew

Odbiorca:
Dobrodaj
Caritas Archidiecezji Katowickiej
ul. Wita Stwosza 20
40-042 Katowice

Numer konta:
PL 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062
SWIFT: INGBPLPW

Tytuł wpłaty:
Tornister

Przelew zagraniczny

Rachunek w EUR:
PL 06 1050 1214 1000 0090 8156 0204
SWIFT: INGBPLPW

Rachunek w USD:
PL 30 1050 1214 1000 0090 8158 3925
SWIFT: INGBPLPW

""

Darczyńcy, którzy wsparli tę akcję


Imię Kwota Twoje słowa wsparcia
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
Iza 1,00 zł Dobrze, że jesteście!
Anonimowy Darczyńca 120,00 zł
Anonimowy Darczyńca 200,00 zł
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
Anonimowy Darczyńca 200,00 zł
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł Dobro daj
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł Monika

Wesprzyj naszą akcję!

Dlaczego warto współpracować z Caritas


Witamy w miejscu, w którym spotykają się dwa światy – osoby niepełnosprawne, cierpiące, ubogie oraz wolontariusze i społecznicy niosący pomoc bliźnim.

Na co dzień każdy mierzy się ze swoimi słabościami. Wierzymy jednak, że razem jesteśmy w stanie budować siebie i innych w oparciu o najważniejsze przykazanie. Przykazanie miłości.

Staramy się dotrzeć do wszystkich, ale nasze zasoby są ograniczone. Dzięki Twojej pomocy, nasze działania będą mogły być realizowane tam, gdzie naprawdę są potrzebne.

Początki naszej działalności sięgają 1924 roku. Od blisko 100 lat dzielimy się dobrem.

Jednym z głównych zadań Kościoła jest głoszenie Caritas. Caritas znaczy miłość.

Wesprzyj naszą akcję!

Scroll to Top